درباره ما

چرا بخش کاریابی تایم کد ایجاد شد؟
وب سایت تایم کد تا به امروز به عنوان مرجع قالب های آماده، فوتیج، آموزش های نرم افزار های گرافیکی و فیلم سازی و کلیه متریال های گرافیکی فعالیت داشته است.
مخاطبین تایم کد عمدتا در دو دسته خلاصه می شوند. عده ای که با تهیه متریال های قرار گرفته در سایت به تولید محتوا می پردازند. و دسته دیگری که برای تولید محتوا نیازمند نیروهای متخصص هستند.
همیشه از طرف کاربران سایت این پیشنهاد مطرح شده است که ای کاش بستری فراهم می شد تا کارفرما و کارجوهای فعال در حوزه گرافیک کامپیوتری و فیلم سازی بتوانند از طریق سایت با هم ارتباط مستقیمی داشته باشند. با توجه به افزایش این درخواست ها تصمیم گرفتیم بخش مجزایی را در سایت تایم کد به این مهم اختصاصی دهیم.
از این پس از طریق بخش کاریابی تایم کد کارفرما و کارجو می توانند به صورت مستقیم با هم در ارتباط باشند. کارفرمایان عزیز می توانند به رایگان آگهی استخدام خود را در سایت منتشر کنند. این در حالی است که کارجویان عزیز علاوه بر ثبت آگهی این امکان را دارند با ساخت پروفایل و درج رزومه و نمونه کار معرفی بهتری از خود در مقابل کارفرما داشته باشند.
امیدواریم رفته رفته بتوانیم بستری را فراهم آوریم که علاقمندان و فعالان حوزه گرافیک کامپیوتری و فیلم سازی بتوانند از طریق تایم کد کسب درآمد کنند.
بدیهی است بخش کاریابی هنوز در ابتدای راه است و برای رشد هر چه بیشتر نیازمند پیشنهادات و انتقادات شماست. ما را در این راه تنها نگذارید.

راه ارتباطی ما

لطفا پیشنهادات و انتقادات خود را با من در میان بگذارید